PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640870}
6,1 495
ocen
6,1 10 1 495
Boys of Abu Ghraib
powrót do forum filmu Boys of Abu Ghraib

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czemu taka niska ocena, widocznie niektórzy nie odczuwają powagi i dramaturgii tego filmu, to nie jest kolejna komedia dla ... ale każdy lubi co lubi :)

Ja polecam, mi łezka zakręciła się w oku w niejednej scenie.

ocenił(a) film na 8
MlodaM_31

też kompletnie nie rozumiem czemu filmy całkiem bezsensu, bazujące tylko na jednym z tematów oklepanych mają wysokie oceny, a taki film jak ten, który ukazuje na prawdę dużo i wytwarza dużo emocji przechodzących poprzez śmiech i smutek ma tak niską ocenę..
ode mnie 8/10

ps. wiecie co to za muzyka jest pod koniec filmu?

ocenił(a) film na 8
ewix_6

Remember Me
Written by Dan Marocco and Luke Moran.

To końcowa piosenka filmu.
Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) film na 8
onlinei

dziękuję! :)

ocenił(a) film na 2
ewix_6

To ja ze swojej strony dopowiem troche jako niezadowolony widz: film jest przede wszystkim nudny jak flaki z olejem. Ciagnie sie w nieskonczonosc. Owszem, temat wazny, tworcy probowali pokazac zlozonosc problemu, ale rownie dobrze mogliby skonczyc w kilku innych miejscach (przedluzenie misji, przyznanie sie, powrot do domu...). Taki film zaslugiwal na dopracowanie, kontrowersje, dyskusje, zostawienie widza z dylematami moralnymi - a tu nudnawa historyjka. Nie wszystkie filmy wojenne, tak samo jak np.religijne, oceniam wg "atrakcyjnosci", niektore bywaja meczace, ale wazne, inne bez super efektow, ale poruszajace do glebi. Ten jest tylko nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones