PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848889}
6,1 13 353
oceny
6,1 10 1 13353
6,5 4
oceny krytyków
Były lokator
powrót do forum filmu Były lokator

Końcowa scena

ocenił(a) film na 5

Najbardziej mnie wkurza końcowa scena. Nie chce pisać jaka żeby nie było że spoiler. Ale w tym momencie żadna normalna osoba by nie wyszła do oddzielnego pomieszczenia nie wiedząc co się dzieje. Myślalaby raczej ze może trzeba
wezwać pomoc karetkę policję itp.

ocenił(a) film na 8
ewelina210

W końcowej scenie kapie woda z kranu, a Javier patrzy na swój nowy, wypaśny ogród. Kto wszedł do jakiego pomieszczenia?

ocenił(a) film na 5
Tylko_w_szpilkach

Przepraszam może wprowadzilam w błąd pisząc końcowa. Chodzi mi o to scenę kiedy ta kobieta myśli że jej mąż nie żyje. Idzie grzecznie do pokoju i czeka tam a ten facet spokojnie realizuje swój plan.

ocenił(a) film na 8
ewelina210

Tu się zgodzę. To mnie bardzo zdziwiło, że dzwoni do w sumie obcego chłopa (jedna kolacja, jedno spotkanie przy kawie, jedno wyjście na salę gimnastyczną) zamiast po karetkę.

ocenił(a) film na 7
Tylko_w_szpilkach

Obcego bym go nie nazwała. Uważała go za "przyjaciela" męża, wzbudzał w niej zaufanie i na każdym kroku sprytnie ją manipulował. Była do tego przerażona tym co zrobiła. Myślę, że te rzeczy sprawiły, że jako pierwsze zadzwoniła do niego.

Szyszka00

Też mam takie zdanie. Na tyle zbudowal w niej swoja pozycje ze zadzwonila do niego a jemu to sie udalo przewidziec.. ale dzisiaj wszystko jest w necie- nawet jak zrobic narkotyki z domowych rzeczy to o czym mowa..

Tylko_w_szpilkach

To on do niej zadzwonił, ona odebrała.

Tylko_w_szpilkach

Lara sięgała po telefon, ale Javier zdążył już do niej zadzwonić.

ewelina210

Ta scena chyba najbardziej mnie zirytowała, aż bym dała za ten film jedną gwiazdkę.

ocenił(a) film na 9
ewelina210

Taa, bo ludzie w ekstremalnych sytuacjach, np. w atakach paniki po zabiciu kogoś - zachowują się jak "normalna osoba"

Chomone

Moglbys/ moglabys sie zdziwic.

ewelina210

Ja się nie zgadzam :) Miała stać i się patrzeć na ciało swojego męża? Javier powiedział, że się wszystkim zajmie, że zadzwoni właśnie na wspomnianą policję. Ona już mu na tyle zaczęła ufać. Zreszta Ty jako matka, zostawiłabyś przerażone dziecko same? Chodziło też o to, żeby dla jej dobra nie wyszła z pokoju i nie zobaczyła ciała ojca.

ocenił(a) film na 6
ewelina210

Zakończenie trochę kładzie film. Stąd dałem tylko 6 a nie więcej.

ocenił(a) film na 8
ewelina210

To jest spoiler. Oznacz swoja opinie, prosze.

ocenił(a) film na 9
ewelina210

Też mnie to zszkokowało - przecież to jak by nie było, był jej mąż. I co, nie chciała to ratować?? Nawet po ostrej kłótni, gdy widzisz, że coś grozi osobie, która kochasz/kochałes, to odruchowo chcesz pomóc. Wyobrazilam sobie tę sytuację i właśnie ja ratowałabym za wszelką cenę - dzwoniąc po pogotownie. Zdziwiła mnie mocno jej reakcja...

ocenił(a) film na 8
ewelina210

oj chyba przysypiałaś albo nie uważałaś pod koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones