PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337354}

Centralne biuro uwodzenia

My Mom's New Boyfriend
5,6 12 320
ocen
5,6 10 1 12320
4,2 4
oceny krytyków
Centralne biuro uwodzenia
powrót do forum filmu Centralne biuro uwodzenia
izus_84

Ale za to Antonio wygląda bosko:P zresztą jak zawsze:D

ocenił(a) film na 3
izus_84

HA! Właśnie wydawało mi się, że z jej twarzą jest coś nie tak... Faktycznie wygląda beznadziejnie, ale nie chciało mi się wierzyć, że mogła zrobić coś takiego. Pzdr!

użytkownik usunięty
Iwett

usta w tym filmie ma podobne do jokera :D

ocenił(a) film na 7
Iwett

starość nie radość ... nie każda kobieta starzeje się jak sofia loren

ocenił(a) film na 3
izus_84

To samo chciałam napisać!!! Tragedia, twarz wygląda jak stuczna, brwi jak dorysowane. Kto jej to zrobił?! :/

ocenił(a) film na 4
Nicolis

też to zauważyłam. wygląda okropnie! i kłóci się to bardzo z tym, że w filmie jest taka boska. ;> wygląda beznadziejnie, sam botoks w twarzy.

ocenił(a) film na 2
paulina_es

Widzę,że nie jestem jedyna ;) Faktycznie,Meg się poprostu oszpeciła.
A taka była śliczna.I nigdy staro nie wyglądała więc nie wiem,po jaką cholerę sobie to zrobiła ;( Szkoda,bo naprawdę należała do ścisłego grona ,,najładniejszych aktorek'':(

pozdr. :)

SmallCrime

luknij w lustro za kilka lat, pieknosci ty moja... bedziesz chciala wygladac jak meg na tym filmie.

Nicolis

luknij w lustro za kilka lat, pieknosci ty moja... bedziesz chciala wygladac jak meg na tym filmie.

izus_84

Meg wyglada 100 razy lepiej niz zona Pana Banderasa ;)

ocenił(a) film na 7
Dreamsnaina

Hahaha najbardziej mi się podoba jak kobiety mówią, że inna kobieta jest brzydka itp. :P Tak jak by zrobiła to dla Was ;P Ważne że facetom się podoba :P

Gojira

Bo kazda kobieta mysli, ze jest ladniejsza od tej drugiej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones