PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448384}

Kandydat

Kandidaten
6,5 2 806
ocen
6,5 10 1 2806
Kandydat
powrót do forum filmu Kandydat

K

ocenił(a) film na 7

Po ilości tematów widać, że niewiele osób zdecydowało się obejrzeć ten film - a szkoda, bo
choć jest on momentami do bólu schematyczny, posiada kilka niespodzianek zdolnych
zaskoczyć nawet wytrawnych koneserów projekcji śledczych. Natomiast z całą pewnością
wyróżnia się pozytywnie jako produkt duński, których wielu nie miałem okazji widzieć.

Kadente

Ja w takich filmach praktykuje zasade "Nie ufaj nikomu" każdego mam za potencjalnego złoczyńce. Nie jest to klasyk wszech czasów, film zasługujący na 20 nagród, oscarów i wyróżnień aczkolwiek bardzo dobrze sie przy nim bawiłem. Wciąga, na takich filmach po prostu nie da sie nudzic ;)

Kadente

No tak, fajnie że kino duńskie - coś innego niż amerykańskie strzelanki i kryminały , ale np "Łowcy głow" czy francuski " nie mów nikomu" niestety posyłają ten film na kolana. Może byc dobre kino europejskie ale niestety" kandydat" musimy odpasc z rankingu dobrych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones