PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480760}

Kwietniowe łzy

April Showers
6,0 1 678
ocen
6,0 10 1 1678
Kwietniowe łzy
powrót do forum filmu Kwietniowe łzy

w ogole mi sie nie podobał, strasznie denny, dłużący się film. Myslałam że usnę na tym filmie .... nic specjalnego się w nim nie działo.

ocenił(a) film na 6
AngelikaAG

Nie jest to typowy film fabularny. Nie ma co się nastawiać na akcje i wydarzenia trzymające w napięciu. Obraz stawia na klimat. Pokazuje dramat świadków tragicznej szkolnej strzelaniny, ich uczucia i emocje. Ukazane jest to dość subtelnie jednak czegoś mu brakuje. 6/10

ocenił(a) film na 9
AngelikaAG

Film wymaga pewnej wrażliwości. Wiadomo, że jest to historia napisana przez życie. Kilka chwil, które wydarzyły się szybko a później dużo, duzo bólu ... Mnie ten film bardzo poruszył. Zastanowiłem sie nad sobą i nad tym jaki wpływ wywieramy na innych ludzi. AngelikoAG obejrzyj ten film sama w spokoju i zastanów się, czy jest osoba, która gdyby teraz odeszła to zostawiłaby w tobie uczucie, że coś nie zdążyłaś jej powiedzieć. Ja tak miałem dwa razy i bardzo żałuję, że nadal nie nauczyłem się mówić ludziom co czuję ...

AngelikaAG

Racja, do tego słaba gra aktorów.

ocenił(a) film na 3
Hitman21

No nie oszukujmy się film jest słaby,muratm...ten film wymaga chyba cierpliwości bardziej niż wrażliwości...nic ciekawego reasumując.A twoje osobiste przeżycia powinny nie mieć nic wspólnego z obiektywną oceną tego filmu...

AngelikaAG

Z moją wrażliwością jest wszystko ok, potrafię przeryczeć nieraz całe filmy, ale "toto" nie szło oglądać. Usnęłam trzy razy na tym filmie i być może właśnie wówczas przegapiłam momenty, które można ocenić na 6/10, bo to co dane mi było zobaczyć woła o pomstę do nieba. Taką tragedię można było opowiedzieć w naprawdę ciekawy i wciągający sposób. A reżyserowi wyszedł film o mydłku błąkającym się po mieście z rozkminami, takimi a nie innymi. Moja ocena to 1/10 i cześć.

ocenił(a) film na 8
aster290

"April...." jest jednym z lepszych filmów o podobnej tematyce(nie oglądałem jeszcze "Eureki"). Ten film szokuje wrażliwych i tych udających niewrażliwych. Wstrząsający film,ale bardziej wstrząsnęły mną powyższe komentarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones