PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480760}

Kwietniowe łzy

April Showers
6,0 1 678
ocen
6,0 10 1 1678
Kwietniowe łzy
powrót do forum filmu Kwietniowe łzy

Co się stało rudzielcowi? Położył się w wannie i co? Oblał się katchupem? Wyprał zakrwawioną koszulkę? czy sam się zabił o co tu chodzi ;/

użytkownik usunięty
Bayern1071

Co za głupie pytanie.
Chłopak miał wyniszczoną psychikę po tej tragedii, co gorsze, obwiniał siebie, uważał się za mordercę. Sam wyznał, że nie wie jak ma dalej żyć po tym wszystkim. Jego samobójstwo pokazali w łagodny sposób. Nie wiem czego tu nie rozumieć:/

ocenił(a) film na 8

Też mi sie wydaje, że popełnił samobójstwo, choc mogi to okazac bardziej jasno, bo tez się zastanawiałam co się z nim podziało i doszłam do wniosku, że niestety...

ocenił(a) film na 8
Malina_86

uważam, że dla myślącego i czujnego, z otwartym umysłem widza scena samobójstwa rudego chłopca była wystarczająco jasna :) wszystkie wydarzenia z jego udziałem po tragedii ukazywały drogę ku destrukcji duszy młodego chłopaka dręczonego wyrzutami sumienia. sam powiedział w rozmowie z Sean'em 'Jak mam z tym żyć?'...

ocenił(a) film na 8
dauntless

Sugerujesz, że ktoś jest niemyślący i mało czujny? Wiedź, że czasem lepiej być mniej pewnym tego co się obserwuje niż zbyt pewnym- to Cię zgubi.

ocenił(a) film na 8
Malina_86

sam/sama mówisz, że mogli pokazać to bardziej jasno. to wolisz być zbyt pewna czy mniej pewna?

ocenił(a) film na 8
dauntless

Zdecydowanie mniej pewna-czasami warto dopytać i stwierdzić ha, miałam rację, dobrze to zinterpretowałam niż tkwić w błędnym przekonaniu i słuszności swojego toku wyrozumiewania i bystrości umysłu a tak naprawdę nic z tego co odbierasz nie rozumieć.

ocenił(a) film na 8
Malina_86

ktoś musi być zbyt pewny, żeby mieć kogo pytać w takim razie. nie widzę problemu w interpretacji akurat tej sceny. pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
dauntless

Dobrze, bądź zbyt pewny...powodzenia.

Malina_86

Scena z zakręcaniem kurka od wanny już mogła nasunąć niepokojące myśli. Ogarnął mnie niepokój, jak się okazało słuszny. Szkoda chłopaka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones