PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595077}

Magnetyczne tornado

Metal Tornado
3,8 1 233
oceny
3,8 10 1 1233
Magnetyczne tornado
powrót do forum filmu Magnetyczne tornado

Od dawna nie było już spotkania klubowego opatrzonego tytułem PFP, więc pomyślałem, że tym razem okoliczności sprzyjają skoro Zetkowe premiery powróciły w poniedziałkowe wieczory. Chętnych do komentowania zapraszamy na wspólny dwudaniowy seans filmowy. Pierwszą propozycją jest premiera katastrofiaka o - tu cytat - "monstrualnym magnetycznym tornadzie porywającym domy, samochody z ulicy, samoloty z nieba i rozdrabniającym wszystko w proch". Emisja już dziś o 20:00 na Tv Puls2.
Następnie o 21:55 - Apokalipsa w Los Angeles.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oglądam

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Czuwam i czekam.
Zaczyna się!

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Puchy wyczuwam
siema komukolwiek

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Jestem!

Katharsisss

Witam i na wstepie zauwaze - odkryli sposob na wykorzystanie energii rozblyskow slonecznych - bo na Ziemi juz po prostu nie ma zadnych zrodel tanszej energii xD Ooo puszkonado juz szaleje!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Wykorzystanie energii rozbłysków słonecznych a dokładnie antymaterii to była by rewolucja, ale nie potrafię sobie wyobrazić jak to miało by wyglądać

Katharsisss

Sfera Dysona?

ocenił(a) film na 2
movies_2

No właśnie to jest to coś czego nie potrafię sobie wyobrazić

Katharsisss

Ja wymyśliłem opowiadanie którego nie napisałem ale tam sfera wysylala energię do ziemi za pomocą lasera XD niby laser zniszczył powłokę i był przechwytywany przez wielką maszynę na torach położonych na całym zwrotniku ale oj tam XD

movies_2

Jony ze stratosfery, zamkniete pola magnetyczne, czysta energia, taka sytuacja.

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Lou Diamond Philip w takim szajsie ?? !!!

ocenił(a) film na 2
giovanni50

Przecież on od zawsze grał w słabych filmach.

Katharsisss

Ach coz za wysmienity zarcik z wlosami nauczyciela! Klasyka szkolnego humoru xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

A klasyką nie jest narysowanie wizualizacji piosenki orki z majorki na tablicy podczas lekcji transportu i spedycji? Taki humor jest u mnie

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Jejku zjadłbym coś

Katharsisss

Orki z majorki? Oj dawno w szkole nie byłam xd

ocenił(a) film na 2
pringles

Znana piosenka to jest. W pewien sposób, czasami, odrobinę jest śmieszna. Wpisz sobie na YT jeśli chcesz

Valdoraptor23

Pfff... Penetracja warstwy D xD Nie wiem kto uznal ze taka technologia bedzie bardziej wydajna oplacalna od zwyklego panelu slonecznego.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dodatkowo zwykłe panele słoneczne nigdy nie wytworzą tornada

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Sposób transferu tej energii wygląda co najmniej głupio

Katharsisss

Każda dość rozwinięta technologia może wydawać się magią xd

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

Uwielbiam ten "techniczny" żargon
"sprawdź kondensatory", "kompensacja" etc.

robert418

Przesylam wir z dwojki! - Co to znaczy? - Kompensacja!

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Śmiać mi się zawsze chce jak słyszę te pierdoły i to nie tylko w zetkach można usłyszeć takie pierdoły ale i w filmach klasy AAA. Ja nie wiem nie można zaprosić znajomego inżynier/pracownika naukowego za cenę piwa i umieszczenia gdzieś w napisach końcowych poprosić żeby nagryzmolił na serwetce kilka zdań, które będą miały ręce i nogi i jaki taki sens technologiczny?

robert418

To chyba takie randomowe wypelnienie czasu antenowego, te sceny zapewne kreca na koncu jak juz wiedza ile filmu im brakuje do limitu.

robert418

Spotkanie kryzysowe na którym pojawia się prezydent USA, Generał i dwóch naukowców. Dyskusja o tym co zrobić ze źródłem promieniowania.
Pierwszy naukowiec, bardziej znany, proponuje przeczekać kataklizm. Drugi, mniej znany, którego nikt nie słucha proponuje bombę atomową.
Naukowiec który chce spuścić bombę atomową:''Pierwiastek ze źródła zawiera promieniowanie Gamma, jeśli dodamy fale Beta i Alfa to wszystko się ustabilizuje, jak w grze w kamień, nożyczki, kamień''
Znany naukowiec: ''Jeśli wysadzimy pierwiastki to atomy ulegną fluorescencji co spowoduje anihilacje podłoża skalistego nawet do 20 Parseków od elektromagnetycznej automatyki zabezpieczeniowej!''
Mniej znany naukowiec: ''Użyjemy Midychlorianów''
Naukowiec #2: ''Nonsens! to tylko skartometruje nanometryczne fluolery hydroizobata!''
Prezydent postanawia przeczekać i zbagatelizować sprawę przez media.
Naukowiec którego nikt nie słucha: ''dlaczego mnie nikt nie słucha?!''
***

movies_2

Zdalem sobie sprawe ze amerykanscy przedsiebiorcy/inwestorzy/politycy energie rozumieja tylko po przelozeniu na bomby atomowe xD

Valdoraptor23

Haha- straznik wychodzi, wszystkie samochody na parkingu sie trzesa"Co u licha?" No jak co, doroczny zjazd zmotoryzowanych seksoholikow :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Albo latynoskich wielbicieli "pimp my ride".

robert418

Pamietam te misje z GTA SA o "tanczeniu" samochodem xD Btw, pole magnetyczne szaleje, trzesie okolica a wszystkie komputery dzialaja bez zarzutu. chyba elektronika powinna pierwsza pasc...

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Komputery są obłożone styropianem i watą szklaną być może.

ocenił(a) film na 2
robert418

Taaa i chronione wielometrowymi warstwami ołowiu

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ludziska mam pytanko
Czy chcielibyście za żonę murzynkę ?

giovanni50

Ja juz jestem zaklepany wiec sie nie wypowiem ;D

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 2
giovanni50

Nie. No chyba, że bogatą i modelkę. I pozwalałaby na skoki w bok, i nie miałaby zbyt dużo do powiedzenia to wtedy być może.

giovanni50

Zawsze zwiększone szanse ze potwór pierw zje ją dając mi możliwość ucieczki.

movies_2

10/10 :D

giovanni50

Ja też się powstrzymam z moimi rasistowskimi żartami xd

pringles

E tam, nie spalisz go bo już jest czarny.

movies_2

Eheheh sprawy okołospaleniowe zostaw innej grupie xd

Valdoraptor23

W tle reklamy z James Bondem a ja sie zastanawiam jakie absurdalne tornada jeszcze powstana w kinie klasy Z? Kiedys znajomy opowiadal mi o tym, ze snilo mu sie tornado z zyletkami.. moze Emonado? :D Albo wir ktory wciagnal zmutowane geny i mutuje swoje ofiary, po czym upuszcza krwiozercze mutanty.. Genado - krwawa mutacja!

Valdoraptor23

Tornado porywa magnesy. 'Magnetyczne tornado - to drugie'

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Wow kreatywne bardzo! Tornado w filmach to spore ułatwienie logiczne: Nieograniczona mobilność, możliwość porwania czegokolwiek itp.

Katharsisss

Tylko bez możliwości porwania... widza.

Valdoraptor23

Zapamietac - pole magnetyczne umozliwia dzialanie latajacych pil lancuchowych. Podczs pracy w lesie zawsze nalezy nosic kask na wypadek nisko latajacych pil lancuchowych.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Tornado porwało crossówkę :)

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

"Co z dzisiejszą energią?"
Jak to co z energią? To gdzie ona w tej chwili jest? W bateryjkach akumulatorach i wiadrach?

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Łotahell

Katharsisss

Przyszlosc to skory z ekologicznych krow. O radio sie podniecilo na widok magnetornada :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones