PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8125}

Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym

Never Talk to Strangers
6,3 7 099
ocen
6,3 10 1 7099
Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym
powrót do forum filmu Nigdy nie rozmawiaj z nieznajomym

Z góry przepraszam za pewien rodzaj spamu, wiem, że pewnie nie zakładam tematu w dobrym miejscu, ale może nikt mnie nie zabije.

W każdym razie, pamiętam, że jako kilkuletnie dziewczynka widziałam pewien film, który zrobił na mnie duże wrażenie. Przez lata o nim myślałam, ale nie mogę do tej pory przypomnieć sobie nic więcej, niż kilka "scen".
Kojarzę właściwie tylko końcówkę - kobieta spotykała się z mężczyzną, ona chyba miała jakieś wątpliwości względem jego uczciwości, być może rozmawiała wcześniej z jego byłą partnerką-ofiarą, ale nie chciała wierzyć jej słowom? Nie pamiętam dokładnie, ale najbardziej charakterystyczne jest to, że pod koniec filmu, on zabrał ją do jakiegoś domku (może w górach? w każdym razie byli tam sami) i ona zorientowała się, że on rzeczywiście jest "tym złym" bo wyrecytował jej jakiś wiersz, czy poemat miłosny (coś o bielutkiej pościeli, czy pierzynce...), a ona skojarzyła, że to samo mówił poprzedniej kobiecie... (możliwe, że jeszcze dał jej ten sam pierścionek, czy coś takiego...)

Wiem, że mało szczegółów, ale może ktoś skojarzy. ;-)

ocenił(a) film na 7
dirtyheaven

Nie wiem o jakim filmie piszesz, ale to nie ten:)

dirtyheaven

przepraszam moze juz za pozno,ale chodzi ci o film VICTIM OF LOVE (OFIARA MILOSCI)z PIERCEM BROSNANEM.JEST NA FILMWEBIE.POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones