PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391021}
6,7 1 200
ocen
6,7 10 1 1200
Przebojowe porwanie
powrót do forum filmu Przebojowe porwanie

Polska

ocenił(a) film na 7

Czy to było emitowane w Polsce? ;>

ocenił(a) film na 5
Marq

Ten film dzisiaj puszczają o 17:20 w TVP1.

ocenił(a) film na 7
agentka_070

:) Właśnie jestem po filmie i od razu zaczęłam go szukać:)
Bardzo mi sie podobał. Taki typowy dla nastolatek :*

baska_5

jak znajdziesz to daj namiary :P fajny filmik :D

Peyton_5

znalazlam go na youtube ale bez polskiego lektora ani nawet napisów.

Marq

też go znalazłam.ale sie cholera dlugo laduje:/

ocenił(a) film na 5
Marq

śmieszne to jest xd szybki filmik właśnie na niedzielne popołudnie kiedy nie ma nic do roboty. W sam raz. ^^

New_Age

"Źle wyglądam w pomarańczowym" - powiedział Lincoln przebrany za marchewkę.
Miałam albo dobry humor albo ten film miał go dużo. Więc.

Malazaa

Film bardzo śmiechowy:)) Dobre teksty. Nie raz się śmiałam :) Jak już pisano powyżej czesem dało się odczuć taki typowy dla amerykańskich filmów dla nastolatek klimat, ale i tak bardzo mi się podobał.
Miło spędzone niedzielne popołudnie;]
,,Jestem hot dogiem;))

elcia12

rzeczywiście film był świetny... właśnie poszukuje go z lektorem ale w necie chyba jeszcze nie ma..ale jak ktoś chce to mam z napisami na moim chomiku:p


http://chomikuj.pl/Sylwia9595

Malazaa

zdecydowanie film miał go sporo:D lekka, przyjemna,śmieszna komedia(co wbrew pozorą nie jest regułą;)jednym słowem jajca. z chęcią obejzałabym go jeszcze raz!!

ocenił(a) film na 5
New_Age

no fajny filmik, fajnie że w telewizji puszczają czasami takie filmy, na niedzielne popołudnie super

Marq

Od jakiegoś czasu w niedziele w TVP2 o 17.20 zawsze puszczają jakieś młodzieżowe filmy. A ten był naprawdę świetny;). Mam nadzieję, że teraz po wakacjach nic się nie zmieni w programie:/ i nadal będą puszczać w niedzielę fajne filmy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones