PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796700}

Pułapka

Bullet Head
4,9 3 937
ocen
4,9 10 1 3937
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

Nie jest zły, 6 lub 5/10. Jest dużo absurdów, ale też nie ogląda się źle:)(i jest inny, niż wskazuje na to zwiastun:))

Ejkiczi

Gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) film na 6
EricaBarthes

Primewire lub zatoka:)
Pozdrawiam:)

Ejkiczi

Dziękuję i pozdrawiam :)

Ejkiczi

Nie jest zły???
Przy takiej obsadzie to jest istny koszmar i Innym radzę omijać z baaardzo daleka...

pawelk1504

szkoda, że nie zrozumiałeś tego filmu, ale to przecież nie zależy od ciebie...
więc radzę na przyszłość posłuchać siebie i omijać mądrzejsze produkcje, a skupić się
tylko na szklano pułapkowych "arcydziełach".

tisoc

Porównanie do DIE HARD, który był hitem kinowym faktycznie na miejscu.
Chłopczyku, a argumentowanie(czym innym możesz???) zaglądaniem na Czyiś profil, gdy w swoim ma się ukryte 3(525 pozycji ocenionych, a na fw ponad 8 lat-buhahaha) oceny na krzyż to podchodzi pod groteskę.
Te "dzieło" potrzebowało jakiegoś zrozumienia???
Filmik nakręcony w 3 dni, gdzie Banderas nawet się nie przebiera i gdzie w postępowaniu bohaterów nie ma żadnej logiki potrzebuje zrozumienia - buhahaha.
Jak sobie przypomnę choćby FPP od strony psa to banan pojawia się mi od razu na twarzy. Już w latach 80-tych lepiej to robili. A może słowo fuc***, które pojawia się z kilkadziesiąt razy to istotny czynnik do zrozumienia??? A może "psie" opowiastki z przeszłości bohaterów były istotne dla tego dzieła???
A najlepsza była policja - jeden z psem tropiącym i nic, a drugi radiowóz zatrzymuje się tuż przy barierce, gdzie wystarczyło się wychylić i oczom gliniarzy ukazałby się widok auta przestępców i też żaden z 2 policjantów o tym nie pomyślał - kolejne buhahaha.
I starczy, bo szkoda mojego cennego czasu.
Na koniec - dobre rady to pozostaw sobie na takich "yntelygentów" filmowych, jak ty - "mundrusiu" za 5 groszy.
Bez odbioru.

pawelk1504

po pierwsze nie jestem chłopczykiem
po drugie filmy obejrzane a filmy ocenione na filmwebie to dwie różne sprawy ( imformuję gdybyś nie zrozumiał, że więcej obejrzałem niż oceniłem)
po trzecie zobacz sobie "Gun Shy" tam Barnderas się ciągle przebiera i to jak kolorowo, a poziom tego filmu jest w sam raz dla ciebie.
po czwarte już ci pisałem, że zrozumienie tego filmu jest po za tobą i nic tego nie zmieni
zaakceptuj to chłopie.
a teraz do "Gun Shy"
pozdrawiam
bez odbioru

tisoc

Chłopczyku do czego mnie odsyłasz???
GUN SHY to możesz sam ponownie obejrzeć - ode mnie dostał 2 za wygłupy Antka na początku filmu.
I guzik mnie obchodzi ile w sumie obejrzałeś tylko powtarzam jesteś śmiesznym trollem, który ukrywa własne oceny, a chyba podnietę znajduje we włażeniu na Czyiś profil.
Chłopczyku na inne określenie zasłużysz, gdy nauczysz się argumentowania swoich bohomazów, bo na tą chwilę tego nie potrafisz i miejscem twoich wpisów jest kosz na śmieci.

pawelk1504

no przestań 2, zastanów się ocenę można jeszcze zmienić , przecież Banderas się przebierał i to ile razy
przemyśl to jeszcze.
wlazłem na twój profil by zrozumieć skąd taka ocena filmu i zrozumiałem...
to, że będziesz mnie obrażał nic nie zmieni
bo siebie nie przeskoczysz biedaku

tisoc

Chłopczyku wyskakujesz po raz kolejny z tym przebieraniem się Antosia???
I właśnie ewidentnie pokazałeś, jaki rozumny typek jesteś - buhahaha.
Moje stwierdzenie brzmiało - "Filmik nakręcony w 3 dni, gdzie Banderas nawet się nie przebiera" i jak widać NIE ZROZUMIAŁEŚ co miałem na myśli.
Przykre, ale prawdziwe na tym portalu, że trafiają się tacy głupcy, jak ty, którzy najpierw adwersarza próbują zniżyć do swojego poziomu, a następnie pokonać doświadczeniem.
Ale nie ze mną te numery więc yippee-ki-yay chłopczyku.

pawelk1504

chłopczyku jest mnóstwo filmów kręconych przez tygodnie gdzie aktor występuje tylko w jednym kostiumie, bo tego wymaga zamysł fabularny, reżyserski etc. potrzebne to jest do określenia postaci, scharakteryzowania jej. postać grana przez Banderasa to taki pedancik, niezmienny w swoich poglądach, mający poczucie wyższości nad innymi etc. i jest to w tym filmie dość dobrze widoczne dla tych, którzy potrafią to dostrzec, właśnie przez min. kostium...
ty tego nie potrafisz i nie rozumiesz ale naprawdę nie musisz i nie ma w tym nic złego. tak jak ci napisałem; jesteś taki jaki jesteś i siebie nie przeskoczysz, jak każdy zresztą. uwierz obrażanie mnie nic tu nie zmieni biedaku.
poozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 2
tisoc

" po pierwsze nie jestem chłopczykiem "
- czyli co? Dziewczynką?

:[]

ZSGifMan

jest dyskretna różnica między chłopcem a mężczyzną,
wyobraź sobie że taka sama zależność istnieje między dziewczynką a kobietą.
ale żeby to zrozumieć trzeba dorosnąć chłopczyku.

ocenił(a) film na 2
tisoc

OK, to sobie dorastaj tam powoli...
Aha i jak ta różnica jest taka "dyskretna", to może lepiej byłoby o niej nie gadać, bo się zrobi niedyskretna :D

ZSGifMan

ale ja o niej nie gadałem
stwierdziłem tylko, że jest,
jest bowiem zasadnicza różnica między stwierdzeniem że coś jest, a opowiedzeniem jakie jest.
jak dorośniesz chłopczyku, to się o tym przekonasz

ocenił(a) film na 2
tisoc

Okej, okej... ekspert jesteś widzę od dorastania ;)
Powiedz, że mi przeto, ile trzeba dorosnąć do tego o czym prawisz? Metr osiemdziesiąt ileś styka? Jak na chłopca rzecz jasna? W sumie nawet jak twierdzisz: chłopczyka...
:D

ZSGifMan

po pierwsze, "powiedzże" tak się właśnie pisze.
po drugie, dorosłość nie ma nic wspólnego ze wzrostem, jak dorośniesz to się o tym przekonasz chłopczyku.
po trzecie, znajdź sobie rówieśników na twoim poziomie i z nimi pogadasz jak równy z równym; wymienicie się wiedzą, poglądami, obserwacjami etc. może, nawet czegoś się nauczysz chłopczyku...
po czwarte nie staraj się na siłę dorastać.

ocenił(a) film na 2
tisoc

No patrz, pkt dla ciebie. Po dwóch nieprzespanych nocach bania mi paruje i aby zupełnie nie oszaleć odrywam się na wpisywanie głupot jakimś głupolom... Padłem ofiarą technologii, której zawierzyłem bezgranicznie (robiąc kilka rzeczy na raz) i jak nie ma czerwonego wężyka, to napieprzam w enter, a skutki są takie :|
Teraz też nie wiem, co będzie... bo się jeszcze okaże, że nie dorosłem np. do klawiatury :O

Jeszce chwila i spadam, potem może coś przekąszę dobrego i w kimono! Jak się wyśpię, to się zastanowię czy chcę dorastać?!


P.S.
Tak na szybko przejrzałem twoje wywody tutaj i też jesteś niezły: wszystkie zdania zaczynasz z premedytacją z małej litery, a przecinki stawiasz jak popadnie i zazwyczaj gdzie nie trzeba, a gdzie by się przydało, to brak.
No i ten "chłopczyk"... masz taki fetysz, czy co?

ZSGifMan

chyba nie uważnie przeczytałeś, bo chłopczyka to nie ja wymyśliłem....
masz rację do wszystkiego trzeba dorosnąć, ale przekonasz się jak dorośniesz.
a teraz papu ząbki umyć i w kimono.
dobrej nocy

ocenił(a) film na 2
tisoc

Oł, bosch!
Ale wtedy spałem...! Jeszce musiałem coś zrobić, w sumie to chciałem nawet i... zakimałem z godzinę przed monitorem i myślę sobie: tylko dokończę, tylko dokończę to i już idę spać ... i znowu godzina hrrr... No to w końcu ząbki i lulu, to spałem 12(!) godzin i jak mnie zegarek obudził, to się nie mogłem z wyra zwlec... Byłem w szoku, chyba jestem już za stary na takie numery.
Teraz nie lepiej, kolejną noc zarwałem w robocie i jakieś już 30 parę godzin na nogach jestem, chciałem nawet coś więcej wpisać tutaj, ale mając na względzie ostatnie - odpuszczam. Jak coś znajdziesz na mnie, jakieś haki ;) czy coś, to racz przymknąć oko. Z góry podziękował.
Może w przyszłym tygodniu odpiszę coś więcej, jak życie pozwoli ;(

P.S.
I dzięks za tamto, spałem, spałem ... i się nie wyspałem!
Wielkie dzięki ;)

ZSGifMan

ależ nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie.
pozdrawiam

tisoc

GROMKIE OKLASKI...

użytkownik usunięty
Ejkiczi

Qurwa ile wy czasu tracicie na te kłótnie , ja pierdziele.A h.j ! przez was muszę obejrzeć to dzieło
Ps.mam nadz że nie zmarnuje czasu który mógłby być lepiej spożytkowany np.zwalenie gruchy lub glapienie się w ścianę bez 2 godz. Ciau.

ocenił(a) film na 2

Szkoda życia, nie rób tego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones