PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629238}
6,7 13 262
oceny
6,7 10 1 13262
6,7 9
ocen krytyków
Ruby Sparks
powrót do forum filmu Ruby Sparks

Wow! Bardzo fajny film ! Pomysł i gra aktorów ( którzy według mnie zostali dobrze dopasowani )
wyśmienita. Taki film warto zobaczyć !

Vegeta99

Ten komentarz przekonał mnie do obejrzenia tego filmu ;] obawiałam się kolejnej słodkiej komedii romantycznej, ale na szczęście pozytywnie mnie zaskoczył. Film świetny, inny, wyjątkowy.. Końcówka nieźle mnie zaskoczyła, polecam :)

ocenił(a) film na 7
kiikaaa

Dokładnie,film jak na komedie może nie był zbyt śmieszny,ale na swój sposób bardzo pogodny,i poprawiający humor ;),taki inny od zwykłych komedii.A jeśli chodzi o zakończenie,to jakoś cały czas coś mi mówiło,że co by się nie wydarzyło,to jednak będą razem,i tak się stało;).Ogólnie film oceniam na 7/10,i polecam ;)

ocenił(a) film na 5
Vegeta99

Zgadzam się! Film jest czarujący na swój sposób, coś w nim iskrzy... ;-)

ocenił(a) film na 10
Vegeta99

To jeden z takich filmów... który daje do myślenia, chociaż na chwilę ale daje. Nawet nie wiem czemu, ale jest wyjątkowy, wzruszający, dziwny i oryginalny. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych ;)

ocenił(a) film na 6
Vegeta99

Skusiłam się, żeby obejrzeć ten film ze względu na Dano i raczej mam pozytywne wrażenie po nim.. Dość przyjemny film.. Ale nie powiem, żeby było to coś nadzwyczajnego.. Ale jest dobry! Polecam obejrzeć, żeby wyrobić własną opinię na temat tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones