PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629238}
6,7 13 262
oceny
6,7 10 1 13262
6,7 9
ocen krytyków
Ruby Sparks
powrót do forum filmu Ruby Sparks

Na ogół nie udzielam się tak by założyć wątek, ale w tym filmie mamy do czynienia z super pomysłem, poprawnie potoczoną fabułą,
rewelacyjną grą aktorską i... totalną kliszą na koniec, która zamienia ten całkiem dobry dramat w produkowany serynie romkom. Do cholery
jasnej czy ta ostatnia scena musi być pisana w pieprzonym dziale marketingowym? O wiele bardziej pasowało by otwarte zakończenie. Ehh
Beczka miodu z łyżką dziegciu, czyli stracony czas

allspi

Ale kto to był na końcu, to była Ruby, czy jej wersja prawdziwa? O.o

ocenił(a) film na 6
allspi

Spotkanie Ruby czy nawet jej rzeczywistego odpowiednika było beznadziejnym, mdłym i przesadnie romantycznym pomysłem. Wszystko skończyło się jak w głupkowatej i przewidywalnej komedii romantycznej. Dużo lepiej byłoby, gdyby film zakończył się na scenie w księgarni, gdzie główny bohater odczytuję fragment swojej książki.

ocenił(a) film na 7
leda12

Tak! To samo pomyślałam. Ostatnia scena zmienia charakter filmu.

leda12

To przesłodzone zakończenie ściągnęło niegłupi film do rangi miałkiej komedyjki dla nastolatków... Cóż... może to zakończenie to nic innego wyraz narcyzmu scenarzystki i odtwórczyni roli Ruby? Bardzo prawdopodobne, że dziewczyna nie umiała sobie odmówić przyjemności wystąpienia w ostatniej scenie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones