PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523888}

Sól

Sal
5,0 77
ocen
5,0 10 1 77

Sól
powrót do forum filmu Sól

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że „Sól” to nie western w amerykańskim stylu. Nie ma tu pościgów, spektakularnych strzelanin itp. Tempo jest powolne, a fabuła rozwija się raczej ślamazarnie. Mimo tego ja dotrwałem do końca i rzekłbym nawet, że obejrzałem go z satysfakcją. Ten film ma po prostu swój intrygujący klimat. Jest inny i przez cały seans celebrują tą inność. Jeżeli więc ktoś zacznie oglądać „Sól” i po 30-40 min nie poczuje tego klimatu to może spokojnie odpuścić sobie resztę. Do końca będzie tak samo. Żadnego wielkiego zwrotu akcji albo nagłego ruszenie z kopyta fabuły tutaj nie uświadczy.
Podsumowując: wielkie kino to nie jest, ale jak ktoś poczuje ten film to spokojnie spędzi satysfakcjonujące dwie godziny bez 10 minut.

ocenił(a) film na 6
nomado

Podobnie oceniłem ten film , również po stosunkowo drętwym początku wciągnąłem się w klimat i tempo narracji . Na plus dałbym dość oszczędną jak na Amerykę łacińską w mimikę grę aktorów oraz to , że nie jest on przegadany . Trochę mnie tylko dziwi , że film jest niby oparty na faktach ... a ze sposobu opowiadania wygląda to tak , jakby scenariusz został w 100% zmyślony ... Mimo to uważam , że film da się obejrzeć .

ocenił(a) film na 7
nomado

film bardzo mi się spodobał, ale godzina wystarczyła, nie wytrwałem do konca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones