PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485620}

Skóra, w której żyję

La Piel que habito
7,3 115 524
oceny
7,3 10 1 115524
6,4 24
oceny krytyków
Skóra, w której żyję
powrót do forum filmu Skóra, w której żyję

czy tylko mi sie wydaje ze Norma nie zwariowala do konca przez ten gwałt ( chociaz nie wydawalo mi sie to na gwalt bo ona jakos sie nie opierala, i on tez jak zaczela sie wydzierac sie przestraszyl i nie gwalcil jej dalj tylko jak zeslabla to ja ubieral ) tylko przez ta piosenke ktrora uslyszlaal podczas stosunku, wydaje mis ieze to ta piosenka ktora spiewala jak jej matka sko0czyla z okna i moze dla tego takiego szoku dostala? co o tym myslicie?

ocenił(a) film na 8
wikimiki2

Norma była trochę stuknięta, przecież brała jakieś leki prawda? Po gwałcie do reszty zwariowała. Może scena gwałtu nie była do końca przekonująca i mogło się wydawać, że faktycznie nic się nie stało, ale myślę, że zrobiono to tak, aby jeszcze bardziej współczuć bohaterowi.
To nie była ta piosenka. Polecam przeczytać książkę. Wtedy może cała historia będzie dla ciebie oczywista. Jest o wiele lepsza od filmu. Niestety przeczytałam ją po jego obejrzeniu i nie było zaskoczenia, ale i tak nie mogłam się oderwać.

ocenił(a) film na 8
Nemme

To była ta piosenka. A chłopak jej nie zgwałcił. :/ Co ma książka do filmu?

ocenił(a) film na 8
pudelka_2

W zasadzie to trochę tak. Ona tego nie chciała, ale nie potrafiła zaoponować (z powodu swojego kiepskiego stanu psychicznego). Przynajmniej tak mi się wydaje.

ocenił(a) film na 8
wikimiki2

Matka skoczyła wcześniej. Norma się leczyła, a potem dopiero doszło do gwałtu i "sfiksowała", więc na pewno to nie było przez piosenkę.

ocenił(a) film na 8
piotryeah

Film jest w pewnym sensie na podstawie książki. W książce matka Normy ginie w wypadku lotniczym - nie ma tam nic na temat zdrady i samobójstwa matki. Jeśli chodzi o gwałt na Normie - w książce Norma została zgwałcona przez dwóch facetów Vincente i Alexa. Była wtedy w wieku 16 lat. Panowie zgwałcili ją na dwa sposoby - gdy tradycyjny im nie wystarczył zrobili to w ten inny sposób. Gdy ojciec Normy zaczął ją szukać zobaczył z daleka jak zostaje gwałcona przez Vincenta i w tym momencie słyszał tę piosenkę - dlatego ona - ta piosenka - tak go denerwowała.

Co do filmu i książki..... tylko kilka motywów się zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones