PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690114}

Spongebob: Na suchym lądzie

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
5,8 12 082
oceny
5,8 10 1 12082
7,7 3
oceny krytyków
Spongebob: Na suchym lądzie
powrót do forum filmu Spongebob: Na suchym lądzie

Nieporozumienie

ocenił(a) film na 2

Jak i większość zgadam się, reklama super nie pozostawia nawet wątpliwości co do chęci obejrzenia tego filmu, no i ta tym koniec. Bo jak się obejrzy to okazuje się zupełnie co innego. Trailer super może spongebob będzie super bohaterem, może ma misję, może zmiana scenerii i to zaciekawiło, ale niestety większość po staremu i nic bym nie miał przeciwko gdyby to nie było żenująco nudne i pozbawione sensu. serial bardzo dobry film z 2004r. również bomba, ale to uważam za nieporozumienie. Zabrałem na urodziny moje dzieci do kina, i wyszły z twarzami jak by im ptak na dzioby narobił, pomijając już nawet fakt że film dla nich był tak ciekawy że zamiast patrzeć to biegali po kinie albo siedzieli na podłodze i sobie gadali popijając kolę i wcinając popcorn...

venom24h

To gratulacje, świetnie dzieci wychowujesz. Obojętne czy film się podoba, czy nie, trzeba chyba szanować innych? Bezstresowe wychowanie, bo rodzice pozwalają biegać po kinie i się drzeć. Później się dziwić co to za pokolenie idiotów rośnie.

ocenił(a) film na 4
paumar1

Heh,słuszna uwaga.Kolega powinien zastanowić się nad swoimi metodami wychowawczymi.

ocenił(a) film na 2
paumar1

Tak to jest z komentarzami zaraz znajdzie się pełno amatorów co wszystko wiedzą najlepiej i oczywiście muszą się tym pochwalić. Forum jest po to by każdy mógł wyrazić opinię o filmie a nie o komentującym. W swojej wypowiedzi nikogo nie obrażałem, obrażając moje dzieci obrażasz mnie. I ty mówisz o wychowaniu skoro widać że ukochana mamusia nie nauczyła kultury osobistej.
Ponadto brak umiejętności czytania!!!! Czy w mojej wypowiedzi była mowa o wydzieraniu się???
Więc pomyśl zanim coś napiszesz! Bo może była sytuacja, że do kina idzie się pod koniec okresu ekranizacji w środku tygodnia na godz. np 12, gdzie nikogo w sali nie będzie. Ale przecież ciężko jest wpaść na taki pomysł lepiej postawić zarzuty bez pokrycia. W odwecie jedyne co powiem - Gratuluje mamusi.

użytkownik usunięty
venom24h

Jak się biega po kinie to ciężko cokolwiek zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones