PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461032}

Złodziejski kodeks

Thick as Thieves
6,5 22 448
ocen
6,5 10 1 22448
Złodziejski kodeks
powrót do forum filmu Złodziejski kodeks

slabizna

ocenił(a) film na 3

podpisuje sie pod reszta opinii, film nudny i Antonio Banderas dzialal mi na nerwy. Nie wiem w jakim celu zostal wybrany do tej roli,nie spisal sie. Granie twardziela wyszlo mu gejowsko, a przekladanie sie z prawniczka musialam przewijac bo mnie na wymioty bralo. i ten jego ubogi akcent, tyle w stanach siedzi a gada jak by w ogole nigdy tam nie byl. Zenada, jakby kto inna gral te postac moze film wyszedl by calkiem ok,ale tak czy owak zenujaco glupkowaty. Klasa B jak nic

Baby_Firefly

Po dwóch piwach idealny film na niedzielne popołudnie (po tym jak znów bolid Kubicy się zepsuł - i jak tu kupić BMW ??)
A na poważnie, nie wiem czy Banderas wyszedł gejowsko, to jakby powiedzieć że Radha Mitchell gra puszczalską...Kwestia spojrzenia (od razu sprostowanie: tak, mam wadę wzroku:)).

ocenił(a) film na 1
Baby_Firefly

Katastrofa totalna, prawie dotrzymałem do końca. Odpadłem w 1.20. Bawią mnie czasem techniczne pomysły na włamy. Tu całkowite dno. 1/10. Dlaczego nie da się zagłosować 0/10? Żal mi aktorów.

ocenił(a) film na 1
Baby_Firefly

Mam dokładnie te same odczucia. Straciłem 30 min. pięknego sobotniego
wieczoru na to coś. 1/10, totalne nieporozumienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones