Nie mogę zaznaczyć obejrzanych odcinków. Znowu coś "ulepszyli"?

kryslav

Potwierdzam problem...

kryslav

Znowu musieli zepsuć coś, co działało... Teraz żeby odhaczać odcinki, trzeba oddzielnie klikać w podstronę każdego z nich.

dorotagniedziejko1998

Masakra ale najgorsze jest ze nie wiem który ocinek ostatnio obejrzałam bo juz nie wyświetlają sie obejrzane i musze znowu pokolei wchozic zeby znalezc

diavolo0801

Jeśli masz serial zaznaczony jako "chcę obejrzeć", to możesz również tutaj zobaczyć które masz następne odcinki do obejrzenia https://www.filmweb.pl/serials
(a po przesunięciu suwaka w górę widzisz, które odcinki obejrzałaś ostatnio)

dorotagniedziejko1998

Chodzi mi o to że np teraz oglądam serial który ma 3 sezony i wchodząc na odcinki tego serialu nie ma zaznaczonych obejrzanych już.

diavolo0801

Wiem, mi też na liście odcinków w sezonie też się nie wyświetlają ikonki z ocenami obejrzanych odcinków, ale na stronie głównej seriali jest zakładka "Odcinki, które masz do obejrzenia", z serialami zaznaczonymi do obejrzenia (te oglądane ostatnio zazwyczaj się wyświetlają na początku listy) i można tam podejrzeć, które odcinki w sezonie są zaznaczone jako już obejrzane, a które jeszcze nie, bez wchodzenia na podstronę każdego odcinka. I tak samo też można przechodzić z jednego sezonu do innego sezonu. 
https://ibb.co/gwqxpwH

dorotagniedziejko1998

Ok ale to i tak jest dla mnie bezsensu zeby wchodzic na główną stronę seriali żeby znowu wchozić na serial który oglądam. Ja miałam do tej pory na kompie ustawiony ten co oglądam o razu na odcinki i ,a teraz trzeba sie z tym bawić, wchodzic bezsensownie i szukać. Gdzie tutaj sens

diavolo0801

Też bym wolała, żeby odcinki na stronie seriali wyświetlały się normalnie, ale co poradzisz... Bugi na Filmwebie nigdy nie miały sensu.

kryslav

tak, tradycyjne ulepszenia

kryslav

JW. Nie widać ocen a liście. A żeby ocenić trzeba w każdy odcinek wchodzić osobno.

shamar

Było dobrze to musiał się jakiś "mądry" dorwać... Miejmy nadzieję że to chwilowe!

kryslav

Chyba w końcu naprawili

dorotagniedziejko1998

Dalej nie można zaznaczyć jednym kliknieciem wszystkich odcinków jako obejrzane tylko trzeba klikać każdy osobno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones