Antonio Banderas

José Antonio Domínguez Banderas

7,8
39 736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Antonio Banderas

W Niezniszczalnych 3 pokazał po raz kolejny, że jest doskonałym aktorem komediowym. Zawsze go lubiłam ale po jego kreacji szalonego Hiszpana na nowo przypominałam sobie jaki jest świetny!

kolmananna0309

Najlepsza postać w EX 3 :D

carlosss00

Oczywiscie!

kolmananna0309

zaiste, nie wiem po co se zycie zmarnował przy tej plastikowej Griffith ...

maximus_

Stanowi to jedna z moich nierozwiazalnych zagadek dzieciństwa, niestety...:)

kolmananna0309

Doskonale rozumiem!

maximus_

MAKSIU nie zapominaj ze MELANIE G. byla kiedys piekna naturalna kobieta a dopiero w polowie lat 90tych wpadla w obsesje na punkcie odmladzania swego ciala operacyjnie... Byla piekna a wyglada teraz jak KARYKATURA wlasnej siebie. Zycia nie zmarnowal bo naprawde sie kochali i pragneli zyc razem. O ile dobrze slyszalem to ANTONIO jakis czas temu wzial z nia rozwod i jest wolnym strzelcem (nie myslic strzelca z EXPENDABLES3 ;-)

punisher822_filmweb

tak, wyrwał sie bidulek z paszczy szaleństwa i teraz korzysta z zycia, z tego co zostało przynajmniej, a Griffith jak patrzę w 96r. (ich slubu) jakoś fenomenalnie nie wyglądała ... nawet sie dziwię bo w 94- 95 poznał Salma Hayek jak sie oparł ? nie wiem :D w 98r zaś Maska Zorro i Catherine, ślepy czy co ? :D

maximus_

Albo sleby albo zakochany na zaboj bo kazdy normalny facet by chyba oszalal miec blisko na planie tak piekna kobiete jaka jest SALMA ;-)

punisher822_filmweb

no raczej, tym bardziej że Salma wydaje sie normalną kobitką a nie zmieniającą faceta co kilka minut, więc mógł spokojnie uderzać :)

kolmananna0309

Ukradł film, świetna rola.

CottonCrush

dokładnie, gaduła zapadł mi w pamięć:)

użytkownik usunięty
kolmananna0309

Zgadzam sie.

Haha jeszcze do tej pory się śmieję :D świetna rola nie znałam Banderasa od tej strony, po tej roli zaliczam go do grona moich ulubionych aktorów chociaż wcześniej za nim nie przepadałam. Racja jego związek z Melanie faktycznie stanowi również dla mnie zagadkę z dzieciństwa ... no cóż miłość jest ślepa ;)

użytkownik usunięty
kiara_94

Też lubię tego gościa. Nie jest bufonem z Hollywood.

kolmananna0309

Szalony Hiszpan? Jako Kot w Butach najlepszy!

kolmananna0309

Skradł całe show! Dla mnie też najfajniejsza postać tego filmu

kolmananna0309

Fakt ! byl zajebisty w tej roli !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones