Dennis Storhøi

Jahn Dennis Storhøi

7,9
689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Storhøi

Widziałem z nim....

użytkownik usunięty

Widziałem z nim tylko jeden film. Mianowicie 13-tego Wojownika. Był świetny (mówię tu o aktorze, bo film tak czy owak uważam za doskonały).

zgadzam sie z toba. w wojowniku byl swietny.

Z radością <godną samego Hergera> potwierdzam powyższe wypowiedzi :)

Necoho

dokładnie to samo! był najlepszy z nich wszystkich bo ci inni to takie bezpciowce...

Ja też widziałam go tylko w tym filmie, też myślę, że był naprawdę dobry, zresztą postać, któą grał, to chyba moja ulubiona w tym filmie.

Z tego co o nim czytałem to uznany aktor teatralny a w "13th Warrior" był po prostu klasą sam dla siebie przebijając nawet Vladimir'a Kulich'a w roli Buliwyf'a. Szkoda ogromna, że oprócz tego jednego filmu nie zaistniał w światowym kinie.
Fakt, że trzynasty to jeden z moich ulubionych filmów nie ma tu nic do rzeczy. To jest po prostu świetny aktor!

Popieram wszystkich przedmówców. Nikt chyba nie widział go w czymś innym niż w Trzynastym Wojowniku, ale w sumie po co oglądać z nim coś innego skoro w tym filmie pokazuje pełnię swoich umiejętności :]

Ja widziałam :)
Cyfra pokazywała cykl Varg Veum, zagrał tam w odcinku ,,Kobieta w lodówce''

mada_7

Najsympatyczniejszy Wiking jakiego widziałem na ekranie. Z pewnością bardzo dobry aktor. Uwielbiam go za rolę Hergera.

theodorebagwell3

Ja widziałam też, specjalnie żeby go zobaczyć w innym filmie niż 13 wojownik obejrzałam Salto, salmiakk og kaffe, swoją drogą bardzo dobry film. I przyznam, że oszalałam na punkcie tego aktora : D

missmawkish

Z początku miał zagrać rolę Sander w filmie The Thing (2011), jednak aktor wycofał się z udziału w filmie, z przyczyn osobistych. Został zastąpiony przez Ulrich'a Thomsen'a. Trochę szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones