Enrique IglesiasI

Enrique Miguel Iglesias Preysler

6,5
501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Enrique Iglesias

Uważają, że on jest tandetny, że taki, że siaki. Ale bardzo dziwne, że mało komu udaje się osiagnać taki sukces, sprzedać tyle płyt ... To mnie bardzo zastanawia ... :| On ma świetne piosenki, doskonały głos, a co najważniejsze poczucie humoru i dystans do samego siebie.
Pozdrowienia dla fanów ... ;*

sylwia44

No właśnie. Jak facet jest tak ładny i dobrze śpiewa, ale jest to pop - to zaraz znajdzie się masa osób które drą się na całe gardło - KOMERCHA!! Koleś robi to tylko dla kasy. Albo kolesie - często - gęsto oceniają takiego osobnika jednoznacznie - PEDAŁ;) nie mając na to żadnych argumentów. Zwykła zazdrość.
Abstrachując od jego wyglądu, Enrique jak dla mnie jest naprawdę muzycznieutalentowany. I skoro prawie każda piosenka jaką stworzył mi "podchodzi" - to od razu muszę być pustaczką, która lubi tandetę??!
Pozdro dla Enqa i jego fanów, fanek:)

WhiteDemon

Będąc nastolatką uwielbiałam słuchać jego muzyki. I mimo iż od tego okresu minęło ok.10 lat nadal się to nie zmieniło :) Ciężko mi oceniać go pod względem aktorskim, ponieważ nie widziałam go w żadnej roli, ale jako piosenkarz jak najbardziej mi pasuje. Jest przesympatycznym facetem, ktoremu sława nie uderzyła do głowy i mimo że jest synem sławnego Julio Iglesiasa to na początku kariery wcale się tym nie szczycił- wręcz przeciwnie, krył się z tym aby samemu dojść do tego co ma teraz. I za to go szanuje.
A jego muzyka dalej pobudza mnie do tańca :)

sylwia44

doprawdy nie wiem czemu ty i WhiteDemon dałyście mu po 10. Jak nazwa strony wskazuje jest to FILMweb, czyli oceniamy za talent aktorski a nie za głos i ilość sprzedanych płyt. Może zamiast pisać jaki ma śliczny wokal, powiecie coś na temat jego gry na ekranie?

Wanadoo

Chyba na przekór;) ta 10.
To raczej oczywiste, że oceniam go za śpiew. Tzn, Pavarotti z niego nie robię - bez przesady. Ma piosenki proste jak budowa cepa, ale miłe i przyjemne dla ucha. Wiem, że masówka i mam to w dupie, prawdopodobnie robiąc se wstydXD Ale lubię faceta i koniec. Nikt nie zabroni mi. Jest muzykiem, gra tylko okazjonalnie, a więc nie będę go oceniać za popisy aktorskie, pominę je milczeniem. Mam nadzieję, że wymownym. I wiem, co to za portal;) nie bój nic.

WhiteDemon

hej, ja też go lubię, nie mówię że nie. ale lubię jak ŚPIEWA z naciskiem na śpiewa, a nie gra. skoro portal jest o filmach to powinno się oceniać grę aktorską, jeśli chodzi o głos idź na lastfm i tam skomentuj jego profil, tam z pewnością wszyscy cię poprą.

Wanadoo

No dobra, może i trochę głupio robię;)
Ale w takim razie np. Sapkowskiego czy Krychę Ronaldo też musiałabym wypierdzielić, bo jednego ubóstwiam za twórczość, drugiego za piękną mordę, najdroższe chyba na świecie giry i zwody XD
Nie wywalę ich, sorki;)
Hihi, a oglądałam Desperado II i jużci - rzeczywiście, tragedyja to była straszna - w sensie Enrique występ, ryczeć mnie się ze śmiechu chciało, po jakiego grzyba go na plan wpuszczali? By se poruty i wstyda narobił?XD Bo to mu się udało pierwszorzędnie;)

WhiteDemon

gdybyś chciała wiedzieć to miał sławnego ojca muzyka Julio iglesias chyba, A enrique jak puścili go w tv na żywo to wogóle nie umie śpiewać. według mnie zrobił kariere tylko dlatego że miał sławnego ojca

ScaRLeTT234

wprost oburzające,jak można na nazwisku ojca kariery robić,dobrze że nasze "gwiazdy" są inne ;-)

fenix

kolejna zabujana fanka posłuchaj go jak śpiewa na żywo zrobił kariere dzięki sławie

ScaRLeTT234

rozumiem że miało być "dzięki sławie ojca" bo inaczej zdanie wychodzi kompletnie bez sensu ;-) ale czy ja zaprzeczam? poza tym w temacie obok napisałam że nie jest jakimś wielkim piosenkarzem ale w popie daje radę,a zabujana to zdecydowanie za dużo powiedziane,ale owszem bardzo go lubię,jest grzeczny,miły dla fanów,nie mizdrzy się jak inni, i na żywo wygląda o 100 % lepiej niż w tv co rzadko się zdarza,a na żywo go słyszałam,było ok.

ScaRLeTT234

"gdybyś chciała wiedzieć to miał sławnego ojca muzyka Julio iglesias chyba,"

Nie chyba tylko na pewno. Nie musisz mnie oświecać, zwłaszcza że sama jak widać pewna nie jesteś;)

"według mnie zrobił kariere tylko dlatego że miał sławnego ojca".

Sławne nazwisko z pewnością mu pomogło, ale to nie wystarczy;)

WhiteDemon

wystarczy ż€ pomógł mu ojci€c ... "od razu mówi€ ż€ mam probl€m z lit€rą pomidy d i f . i ni€ pol€c€ sp€cjalni€ do skl€pu by napisać poprawni€, kto umi€ czytać to wszystko zrozumi€, i napisałam chyba bo ni€ byłam p€wna czy dobrz€ napisałam j€go imi€ i nazwisko w p€wma j€st€m t€go ż€ j€st syn€m sławn€go muzyka... wic ni€ łap za słowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones