Kuno Becker

Eduardo Kuno Becker Paz

7,5
842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kuno Becker

Chodzi o to że w Golu zagrał tak zajefajnie, ze myslalem ze to zawodowy piłkarz. Naprawde miło było patrzec jak strzela niezłe bramki swoim przeciwnikom w gol.( wie ktos moze skad moge sciagnac goal 3, bo nigdzie nie moge znalezc?):D Pozdro

użytkownik usunięty
mchanko_2

Ja też dałem się nabrać, myślałem że on na prawdę grał w Newcastle i Realu aż do tej chwili

Goal 3 będzie w przyszłym roku

A ja myślałem,że wzięli go z Pogoni Szczecin...

arson665

od Pogoni WARA !!!

kamil_kijewski

Widzę komentarz bardzo na temat, arson luźno rzucił jakąś nazwę klubu a Ty jakieś fanatyczne komentarze piszesz

Myxoske

Ja wam klubów nie obrażam.

kamil_kijewski

Gdzie tu masz obrazę?

arson665

HAHAAHHAAHAHAAHA

mchanko_2

a moim zdaniem ten film goal jest tak sztuczny ze to nie pojete:D wszystko co w meczach robili jest komputerowo zrobione kazde uderzene, dryblingi itp..

CR7

no no szczególnie te fragmenty z prawdziwych meczów premier league. jak oni to robią...

Roger88

Trenuje w piłkę i jedno co mi sie rzuciło w oczy to wykonywanie rzutów wolnych przez niego, były nieco nienaturalne, i ta koordynacja :)

KpiszCzyNie

Ludzie, przecież nie zagrali by specjalnie meczu, żeby nagrać film :D Nie wiadomo, może to ciota w nogę jest :) Ale film fajny z nim ;p

Devill4

Akurat w pierwszej i drugiej części, mecze były specjalnie ustawiane na potrzeby filmu.

Myxoske

Mecze nie były ustawiane, przecież wykorzystano fragmenty spotkań które się dawno odbyły (film powstał w roku 2005+, zaś w Realu Madryt widzimy Michela Salgado, który odszedł z klubu w 2003 roku) jako finał Ligi Mistrzów z Arsenalem wykorzystano mecz z ostatniego sezonu Henryego w Kanonierach, gdzie Arsenal wyeliminował Real.

Co do Kuno Beckera, nie istnieje taka możliwość, że jest ciotą w gałę, dlaczego?
1. Na potrzeby takiego filmu, zwerbowali aktora, który ma pojęcie o piłce, to był podstawowy wymóg.
2. Jest kilka scenek, gdzie Santiago dobrze radzi sobie z piłką, a nie jest to zrobione komputerowo.

eldim

Salgadao odszedł w 2009r a własciwie rozwiązano z nim kontrakt. Ludzie najpierw cos sprawdźcie a potem piszcie swoje mądrosci.

CR7

tak chyba Cie jaja bolą -.-, fakt nie które uderzenia były tworzone komputerowo, ale dryblingi,celność itd musiał się wcześniej nauczyć
zobacz sobie człowieku scene w gol, gdy przechodzi obok boiska Co dzieciakom wylatuje piłka, a ten pokazuje Co umie...
Czy to też zrobili komputerowo ? czy może sam się nauczył, bo moim zdaniem to nie jest aż takie trudne, chodź na pewno zajęło mu trochę czasu...

mchanko_2

Google nie gryza ;]

http://lmgtfy.com/?q=goal+3+rs

uziasz

ludzie ,, jestescie naiwni,, i łapiecie wszytsko jak młode szczupaki,,, przecviez to film i jasne ze moze byc kompletnym dnem by zagrac w filmie,, nawet RASIAKA by na tym filmie zrobili lepszego od messiego.. TO jest film !

mchanko_2

Masz okazje obejrzeć jutro na Polsat film o 16;50;)

mchanko_2

zgadzam sie w jedynce był świetny ale 3 jst kiepska

mchanko_2

Po 10 latach zewsząd możesz ściągnąć XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones