Liam McIntyre

7,1
2 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam McIntyre

Liam McIntyre godnie zastąpił Andiego w trzecim sezonie. Jest trochę innym aktorem ale ma niesamowita charyzmę i takiego następcy potrzebował ten serial. W "Zemście" już przywykłem do nowego Spartakusa. Na początku bylo ciężko ale trzeba mu dac szansa a na prawde doceni sie Liama bo daje rade w ostaniej serii ponoć jest jeszcze lepszy nie moge sie poczekać, na razie skończyłem 3 sezon.
Mama nadziej, że zobacze go na dużym ekranie, facet świetnie sie sprawdza w wielkich rolach jak widać, a to chyba byl w Spartakus: Zemsta tak wazniejszy debiut, no imponujące.

SlimShady85

W ostatnim sezonie jest lepszy w roli Spartacusa nawet od swojego świetnego poprzednika.

nik20

Co do tego czy był lepszy to nie mozna powiedzieć, nie wiadomo jakby zagrał Andy w ostatniej częsci, ale co do Liama to dał radę.Zastąpił godnie poprzednika i bardzo mi sie spodobała jego gra. Teraz nie widzał bym innego aktora prócz niego w roli Spartakusa.

Ncafe

Masz rację, nic nie chciałem ujmować Andy'emu. Gdyby nie zagrał świetnie w pierwszym sezonie, w ogóle byśmy nie rozmawiali o kolejnych. Zwykle zmiana aktora grającego główną postać bardzo źle wpływa na odbiór - jak np. w "Dwóch i pół". Dlatego też wielkim sukcesem jest chociażby dorównanie do pierwowzoru, a przez możliwie ciekawszą fabułę i pomysły w ostatniej serii jeszcze bardziej ciekawsza jest postać Spartacusa.

SlimShady85

No cieszą mnie te pozytywne opinie, bo po "zemście" to większość go tak źle oceniała a ja byłem na plus, ja też uważam że Liam w "Wojnie potępionych" pokazał klasę i wyczekuję go w nowych ambitnych produkcjach.

FanEpicMovie

Moim zdaniem grał lepiej od Andiego(a też był rewelacyjnym aktorem)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones