Liam McIntyre

7,1
2 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liam McIntyre

W ostatnim sezonie zawładną tą rolą. Chętnie zobaczę go w innych produkcjach.

Kasiek_haz

Zgadzam się z tą opinią

Kasiek_haz

no to bd miał szanse ponieważ powtórzy swoją role jako wojownik przy Herkulesie :)

http://www.filmweb.pl/news/Spartakus+spotka+Herkulesa-95078

Lucek__90

jeeeeeej \o/
od Spartakusa do Jolaosa :)
(a ja Jolaosa lubiłam bardziej niż Herkulesa, więc jest pięknie :D)

Kasiek_haz

Aktor ma wcielić się w dowódcę armii i zaufanego przyjaciela Herkulesa (Kellan Lutz). Za reżyserię odpowiada Renny Harlin, znany ze "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Za scenariusz odpowiadają Sean Hood i Hanna Weg.

Jest to jeden z dwóch filmów o Herkulesie, które pojawią się w 2014 roku. Wersja Harlina ma być historycznym widowiskiem utrzymanym w stylu "Gladiatora", a wersja Bretta Ratnera z Dwaynem Johnsonem to film fantasy.

Lucek__90

Raczej ta wersja Herkulesa nie bd w stylu serialu co mnie bd cieszy :)

Lucek__90

W stylu Gladiatora piszesz ...
To może jest szansa. Bo ogólnie obawiam się, że to będzie taki mix między nowym Conanem, Immortals, podszyty Księciem Persji, czyli ładnie opakowane gówienko, a postać Liama ograniczy się do bycia śmiesznym kolegą, co to strzela durne minki i zapodaje wesołe komentarze :)
Obym się myliła. Ten drugi film się zanosi na taki.

Kasiek_haz

Raczej postać Liama nie ograniczy sie do błazna wręcz przeciwnie jak wynika z tego co napisałem bd dowódcą armii Herkulesa :)

Lucek__90

Wiesz jak wyglądają te klasyczne filmy. Bohater idzie, zbiera ekipę, zawsze w niej jest panienka, śmieszny kolega, jakiś osiłek itd. :) Ale skoro ten film na być poważniejszy, to trzeba mieć nadzieję, że chociaż w połowie dobije do zajebistości Gladiatora.

Kasiek_haz

no właśnie czekam na coś w takim stylu mam nadzieje że zwalą sprawy :)

Kasiek_haz

Zgadza się. Nie oszukujmy się, on najlepiej pasuje do roli "Spartacusa" i większość tych, którzy uważają inaczej wstydzi się do tego przyznać, bo głupio teraz pisać, że Andy był w tej roli gorszy niż Liam. Andy'ego mi szkoda, że odszedł tak młodo, jednak Liam nie zasługuje, aby uważać go za tego "drugiego". Sezon trzeci jest wręcz świetny, o wiele lepszy, niż wszystkie pozostałe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones