Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Wpadłam w " mariocasasomanię " w tej chwili oglądam z nim wszystko jak leci i nie mogę przestać , a zaczęło się niewinnie od b. dobrego zresztą filmu Z 2010 r Tres Metros Sobre El Cielo - Trzy Metry Nad Niebem , potem El Barco - Statek , Paco i jego ludzie głównie sezon 8 ( ale jest tylko dostępny na internecie w wersji hiszpańskiej na antena3.com ) , filmiki na You Tube , reklama mustanga , Po prostu nie dość że piękny ( zniewalające spojrzenie ,uśmiech , sylwetka ) , to bardzo dobra gra aktorska , zupełnie naturalna . Myślę że wielka kariera przed nim , nawet jeśli nie gra w filmach amerykańskich .

aga_188

Marioo !! <3 Cudnyy !! eh..Tez wpadłam w " mariocasasomanię " Zajebisty aktor i jescze przystojny !! <3

aga_188

Też wpadłam " mariocasasomanię " , a zaczęło się od filmu Trzy metry nad niebem :D :* wciągu dnia oglądałam go chyba 3 razy <3 i na końcu zawsze się popłacze ;( Mario jest cuuuudny .! <3

użytkownik usunięty
chacha_2

Koleś jest naprawdę wyjątkowy. Ja ogólnie nie przepadam za takimi macho i oni wcale mnie jakoś nie kręcą...ale ten muszę przyznać ze zrobił na mnie wrażenie! Może to dzięki temu jak zagrał w 3M a był tam niesamowity....był arogancki ale jaki przy tym sexowny!
Eh mieć takiego faceta...mhm.... :)

Masz absolutną rację!!! W Polsce takich facetów nie ma niestety a szkoda bo sama bym go chętnie zjadła na kolację połączoną ze śniadaniem!!!! :-) Oj marzenie ściętej głowy taki facet.
Pozdro dla Casasomaniaczek!!!!!!!!!

aga_188

Zdecydowanie to zaraźliwa mania. Z nudów obejrzałam "Trzy metry nad niebem" i muszę przyznać, że jestem kompletnie oczarowana zarówno jego grą aktorską jak i wyglądem. Myślę, że wiele robi tutaj też rola jaką odegrał w filmie. W końcu dziewczyny kochają drani...

aga_188

Mam to samo oglądam z nim wszystko!!!!!!

swagonyou

boski,ucieleśnienie męskiej urody:)

agilla19

Nie dość, że wygląda genialnie - ucieleśnienie męskiej urody, to jeszcze jest genialnym aktorem ;). Jak można być tak przystojnym ?! I ten uśmiech ! ;) Oglądałam "3 metry nad niebem", "Tylko Ciebie chcę", "Statek" i kilka innych i po prostu mnie powaliły ! Wspaniałe produkcje i aktor ! ;)

olcian1128

Ja się wcale nie dziwię wszystkim "mariocasasmaniaczkom" ;) Jest na kim oko zawiesić.
Może wybitnym aktorem w tej chwili nie jest, ale ma w sobie to coś, co nie pozwala od niego oderwać oczu. Pewność siebie, lekka arogancja i ten zwalający z nóg uśmiech, do tego przystojniak. Młody jest, całe życie przed nim, dopiero zaczyna karierę. Myślę, że jeszcze będzie miał okazję się wykazać.

Honda_74

zgadzam się z Tobą :)

juliqx

bardzo lubię filmy z Mario ciągle i bez końca , lubię również poczytać te poniższe złe komentarze osób których aż krew zalewa że ja i coraz więcej osób go uwielbiamy . Niech dalej się złoszczą . Może szybciej znikną z rankingu jeśli nie będziemy odpowiadać na ich podchwytliwe teksty ?

aga_188

Własnie, właśnie - zawistnych nie brakuje niestety :( Sami pewnie ociekają kompleksami więc na innych muszą się odgryźć. Ja w tym gronie jestem już wiekowa babcia, ale koleś jest magnetyzujący. Oczu od niego oderwać nie można 8-) hmmm do schrupania ;) tylko nie na moje zęby ;););)

aga_188

W pełni się z tobą zgadzam aga_188. Uwielbiam go! :D

użytkownik usunięty
aga_188

Chcesz się z tego wyleczyć?

Jest jedno lekarstwo. Mogę ci wysłać moją fotkę bo jestem fajniejszy od tego lalusia, i od razu się odkochasz.

A tak na poważnie... teraz już wiem czemu to beztalencie jest tak wysoko - za swoją lalusiowatą, głądką jak dupa bobasa twarz i nic więcej, co trochę mnie boli bo to jest ranking aktorów a nie playboy'ów...

aga_188

Ja tak samo choruję wna tą niezwykle piękna chorobę :-) chciałbym wiedzieć więcej na jego temat gdzie mieszka i jakieś ciekawostki o nim. Przez tego aktora zaczęłam nawet się uczyć hiszpańskiego :-) jeśli ktoś coś o nim wie to niech piszę :-) Mario <3

mucka9999

on jest seksiasty że tak powiem hehe:D

kaziulla17

i to jeszcze jak haha

użytkownik usunięty
mucka9999

I jak idzie nauka hiszpańskiego? Coraz bardziej zastanawiam się również nad rozpoczęciem takowej :D

ja dużo uczę się z filmów aktualnie oglądam El barco :) ale zamierzam kupić jakąś dobrą książkę do nauki i coraz bardziej rozmyślam nad wyjazdem bo tam najszybciej bym się nauczyła języka :)

aga_188

tez mam ta chorobę haha nawet gorsza fazę niż wy ze mną jest już na serio coś nie tak nawet znajomi mi to mówią mam takie wrażenie ze się w nim zakochałam już nikt inny nie jest dla mnie wazy (oprócz rodziny) dla niego jadę do Hiszpanii żebym tylko go zobaczyła uczę się hiszpańskiego żebym mogła tam wyjechać . zazdroszczę blance ze mogła grać z nim w serialu el barco i to jeszcze jako jego dziewczyna. hahha dziewczyny ja to nawet mam sny z nim . <3 kocham go po prostu :(

semcix

Ty poważnie z tym wyjazdem tam dla niego ? Mi się też podoba ten facet ale żeby aż tam za nim jechać ? Ogólnie Hiszpania to piękny kraj i takich Marianów jak on to pewnie jest tam pełno :) Też się zastanawiam nad wyjazdem ale w moich okolicach to ciężko coś załatwić :/

mucka9999

Dołączam się do fanek Maria:-).
Niesamowity, nieziemsko przystojny i seksowny, jego uśmiech zwala z nóg i chce się go oglądać cały czas eh:-)

vika31

Oglądałam z jego udziałem trzy metry nad niebem/rewelacyjny/ a dziś zakończyłam serial statek/kocham ten serial/;-)
Eh....marzę o wyjeździe do Hiszpanii i mówieniu perfekt po hiszpańsku:-). Brakuje mi tego języka....... no i Maria też:-(

vika31

Ja cały czas jestem w trakcie oglądania statku . Ponoć kiczowate zakończenie jest... Widzę ze Ty też marzysz o Hiszpanii:-) teraz to nie mamy szans na wyjazd bo tam jest straszne bezrobocie... A hiszpański to taki piękny język :-) tylko czasu stale mało żeby się uczyć niestety :-(

vika31

Ach ten jego uśmiech jest cudowny ;-) my o takim Marianie możemy jedynie marzyć ha bo on kocha tą swoją Valvedre .... Jak ja jej nie lubię :-)

mucka9999

Wczoraj dopiero skończyłam oglądać Statek ale dziś już musiałam ponownie obejrzeć urywki z filmu i na yt, zwłaszcza z Ulisesem i Ainohą - są mega parką:-). Fajne są na yt filmiki z nimi ale też wywiady z Mariem. Mogę go wtedy słuchać bez końca, jak mówi tym espanolem to normalnie poezja, do tego ten jego boski uśmiech;-) Tylko niestety słabo rozumiem, bo kiepska znajomość języka:-(Ale dziś się zmobilizowałam i zapisałam na kurs bezpłatny hiszpańskiego w internecie:-) Mam nadzieję że wytrwam. A Hiszpania w planach ale najlepiej na wczasy - el sol, la playa i el mar:-))

mucka9999

Zakończenie moim zdaniem nie takie złe, choć mogłoby być lepsze:-). Ja naczytałam się wcześniej spoilerów o końcu, w których przeważnie była krytyka więc się nastawiłam że będzie beznadziejne zakończenie. Jak oglądnęłam to stwierdziłam że dało się oglądnąć:-).
A co do jego la novia Maria/chyba narzeczona to słówko/ to fajnie że są RAZEM, że stworzyli taką fajną parkę w filmie "Trzy metry...".Widać że już iskrzyło w filmie i zagrali tak realistycznie, że film jest po prostu przepiękny:-)

mucka9999

I jest taka moja ulubiona scenka w filmie 'Trzy metry..."piosenka Dorian" La tormenta de arena". Jego spojrzenie na Baby tańczącą w klubie.Potem jak podchodzi i tańczą razem. Dawno nie oglądałam tak świetnie zagranej scenki, po prostu dreszczyk jak się to ogląda, po raz n-ty:-)

vika31

Nie wiem, mi on przypomina Jamesa Deana wraz z całym stylem, grą i eskpresją...

aga_188

ja tez na nią cierpię...

użytkownik usunięty
aga_188

http://www.youtube.com/watch?v=j6BRYMhd3B4
a czy to jest z jakiegoś filmu?? widziałaś to? czy to zwykły teledysk?

użytkownik usunięty

już wiem co to za film

aga_188

uwielbiam go , jest to dla mnie wieczorna przyjemność i odpoczynek po pracy , kiedy oglądam i czytam wiadomości i filmy z nim , myślę że jego osobowość , charyzma , talent , uroda , urok , przyciąga tak niesamowicie mocno , że jedni go uwielbiają , inni nienawidzą , ale nigdzie nie jest obojętny ( co jest dobre bo jego popularność lawinowo rośnie , z czego jako jego fanka bardzo się cieszę ) .
Niestety u nas nie ma fajnych stron , fanklubów gdzie by można o nim poczytać , ale za to w Rosji jest on prawdziwym idolem ( dużo bardziej popularniejszy od gwiazd amerykańskich ) i tam są super strony z MC , MARIOMANIA
i dlatego jeśli chcecie to wstawcie w google http://vk.com/mariocasasrus i szukajcie , nie znacie ruskiego , hiszpańskiego to nie szkodzi wystarczy wprowadzić skopiowany tekst w " tłumacz google" i gotowe .

aga_188

Dokładnie tak go bym określiła ' chodzący seks' nic dodać nic ująć! Poza tym rzeczywiście gra bardzo naturalnie, nie wspominając już o tym że scena pierwszego razu H. z B. z 'Trzy metry nad ziemią' była tak dobra ( NATURALNA :P), że mi też zrobiło się gorąco...

green_pen

'Trzy metry nad niebiem' sorki za błąd :)

aga_188

dziewczyny , dziś można go zobaczyć o 21,30 na antena 3 , w http://www.antena3.com/programas/el-hormiguero/invitados/mario-casas-belen-rueda -hormiguero_2013120600015.html ( przedstawia swój film ISMAEL) , ale fanki to wiedzą ) , jest to zresztą program z pleybacku ponieważ Mario jest teraz w Colombi gdzie zaczyna kręcić swój nowy film "33" z Antonio Banderasem ,
ale tym którym nie uda się tego zobaczyć napewno zobaczyć to będą mogły już we wtorek na You Tube ,
pozdrawiam wszystkie fanki ( tylko te prawdziwe , a nie te złe I NA NIEEE ) , a od siebie życzę Mario powodzenia w nowych projektach - wierzę w niego , bo jest nieziemski !!!!

aga_188

też go uwielbiam i zaczełam tak samo jak ty od "Tres metos sobre el cielo" <333333

kala123144

Ohhhh my GOOOD !! Mario to moje najnowsze odkrycie!

Oglądając 3M miałam ciarki na całym ciele jak była z nim scena <3 jego usmiech jest absolutnie rozwalający na łopatki. A na widok Mario bez koszulki stanik sam mi się rozpina :D

Jakbym go dorwała w swoje łapska to mysieliby mnie oddzielać chirurgicznie :D

On bez koszulki + czarna kurtka + motor ------- nie no rozwala system sa scena z 3M !!!!!!!!!! <3 <3 <3

PS To kiedy ta wycieczka? :D

Melatonina

Tak tak oglądam Statek i facet wygląda jak kretyn robi sztuczne miny jakby się nie mógł wysrać.

Melatonina

hahahahahhaah znam to, znam :*

aga_188

Widzę, że choroba się rozprzestrzenia. Łączę się z Wami dziewczęta :)

aga_188

hahahahahahahahaha miło, że nie tylko ja jestem mariomaniaczką! :D już myślałam, że zwariowałam :D

aga_188

Sam SEX Mraśnie :) trzy metry nad niebem i sie w nim zakochałam hmmm :)

aga_188

Ahhhh dziewczyny, znam to uczucie :)))))))))))))

aga_188

Siedziałabym na nim jak na czereśni XD

aga_188

M
Am to samo

marta31122005

Dziewczyny tu są najlepsze informacje o nim

https://twitter.com/MarioCasasWorld

http://vk.com/mariomania

http://foros.vogue.es/viewtopic.php?f=8&t=73049&start=475
https://twitter.com/Mario_noticias

https://twitter.com/AnaSobieski1

aga_188

Tworzy się niezły klubik :)

aga_188

Czyli jednak jesteście wzrokowcami.

aga_188

Nigdy nie ekscytowałam się aktorami, raczej mam bzika na punkcie muzyków, ale jak obejrzałam go w filmie 3 metry nad niebem to oniemiałam. Po prostu jak spotkanie ze swoim ideałem chowanym gdzieś tam w głowie podświadomie. Sposób bycia, mimika, genialnie wykreował tę postać. Mam wrażenie, że w realu Mario jest trochę innym typem, niż wykreował to w filmie. Bardziej wrażliwym i ugodowym. Z jednej strony to dobrze, bo na dłuższą metę taki zły chłopiec nie jest wcale fajny. Niemniej jego postać w tym filmie mnie powaliła po prostu. Mój typ faceta. Oczywiście nie każdemu się musi taka osoba podobać, bo każdy jest inny i inaczej reaguje na ludzi. Niemniej do mnie to trafiło w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones