Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

czy będzie jeszcze jedna część z H.?

Pikasia

Będzie, jest o tym wiele wątków na forum 'Trzy metry nad niebem' i 'Tylko Ciebie chcę'.

Lenkaaa_93

teraz na fb widzialem ze 3 czesc bd nazywac sie ponoc Wybacz, le wciaz Cie kocham ... ale ile w tym prawdy to nie mam pojecia

okti

Zero...
Jakieś dziewczyny nazwały tak swojego bloga o trzeciej części, ktoś wymyślił sobie, że skoro tak go nazwały, to tak bd nazywała się 3-cia część i ten ktoś wstawił to na wikipedii, a teraz ludzie myślą, że o prawda.

Lenkaaa_93

mozliwe ze jest tak jak piszesz ;P

okti

Wybacz, ale wciąż Cię kocham jest 3.cią częścią serii książek o Hache i Babi, więc możliwe że to zekranizują, ale kiedy, nie wiem.

grodzioooo

Gdzie mogę znaleźć 3 cz tej książki?

Dylesia

3 część w wersji książkowej i filmowej na chwilę obecną nie istnieje . Z tego co mi wiadomo to takowej książki raczej nie będzie , a co do filmu to słyszałam/czytałam gdzieś , że scenariusz do 3 części ma napisać autor książek - Federico Moccia , ale kiedy to będzie to nie wiem .

Pikasia

W styczniu Frederico Moccia wydal książkę która jest kontynuacja 3MSC i Fulko Ciebie Chce . W Polsce jeszcze nie ma premiery książki ale jak sam Moccia pisze będzie również w języku polskim oraz nie ukrywa że w planach jest też film. Nawet ostatnio spotkał się z Mario Casas i pytał go czy chciałby zagrać w 3czesci ☺ książka nosi tytuł "Très veces tú" czyli "Trzy razy Ty"

aleksandraa103

Też o tym czytałam. niby trzecia część ma wskoczyć do kin pod koniec tego roku. Zobaczymy. Ja to nie mogę się doczekać.

aleksandraa103

Ksiazka bedzie miaa premiere w maju 2018.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones