Samantha Colley

Samantha Mary Georgia Colley

7,3
415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samantha Colley

Pani świetnie zagrała Milevę Maric - pod koniec już tak zniszczoną przez życie i związek z Albertem. Kobieta która nigdy nie osiągnęła swoich marzeń i przez to cierpiała - aktorka oddała to w 120%- ciekawe czy gdzieś się jeszcze pojawi?? :)

mordarg

Oczywiście że się pojawi. W nowym sezonie "Geniusza" Jako Dora Maar kochanka Picassa. Któryś z tej antologii musi ją bardzo lubić.

Zbyszek_2

Jak ja nie lubię takich zabiegów. To samo jest w American Horror sotry i to był jeden z powodów przez który rzuciłem ten serial. Powracający aktorzy w innych rolach. Bo w tym momencie przestaje być trochę Milevą i zostaje rozmieniona na drobne bo nie jest juz tylko Milena Malic ale w w ramach jednego serialu jest jeszcze kochanką Picasso a w 3 sezonie pewnie sie okaze siostrą głównej bohaterki . I przez to że bedą 3 role zamiast jednej wyrazistej i się o niej szybciej zapomni przez to. Takie jest moje zdanie. Jesteś w ramach jeden serii kimś albo wszystkimi i nikim zarazem - tak to niestety widzę : /

mordarg

Bo ja wiem czy na drobne? W sumie porusza się nadal w ramach jednego serialu, więc to nawet nie jest rozmienianie się istotnie o ile Mileva Marić była jej znakomitą kreacją o tyle do Dory Maar nie jest nawet podobna. Tak nawiasem nie wydaje się być wykuta Jednej bryły" w niektórych scenach zdaje się wręcz nie mieć szyi, ale to nie tylko kwestia wyglądu aktorsko też jest w mojej opinii aktorką jednej miny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones