Van Halen

6,5
2 oceny materiałów archiwalnych
powrót do forum osoby Van Halen

Nie wiem kto pisal teksty dla tego zespolu (albo w tym zespole), ale sa tak denne i jednorodne, ze az skreca jak sie slucha. Cala grupa jest wspaniala, rytmicznie graja i zywo, Eddie ma swietne partie i co najwazniejsze nie raza popisowami tylko ciesza ucho, ale te teksty: "hey baby i like how you moove..." po czwartym kawalku juz sie zyc odniechciewa.

Rafcyk

Nie trzeba się było angielskiego uczyć. Wtedy by teksty nie przeszkadzały.

przemek_32

ale pjerdolisz przemek

Rafcyk

Ja w ogóle twierdzę, że to średni zespół z tylko jednym wielkim utworem - "Ain't Talkin About Love". Poza tym 2 genialne solówki Eddiego, czyli "Eruption" i "Cathedral".
"Jump" to bardziej POP...
Szkoda talentu EVH. Gorzej jeszcze Jeff Beck trafiał.
Mimo, to mój ranking gitarzystów TOP 3:
1. Hendrix
2. Page
3. Van Halen

LeoMessi86

Ja nie potrafie wskazac top 3. Wiele by tu kategorii mozna rozpatrywac. Ale van halena bym umiescil dosc daleko. Niczym wielkim nie zaslynal oprocz uzywania tappingu. Led Zeppelin nie lubie wiec ciezko mi sie wypowiedziec, a Hendrix... no dosc wysoko. Mustaine, George Lynch, Chris de Garmo i Michael Wilton, Buddy Guy, Gary Moore, Joe Satriani, John5, Vai (az mi sie reka zatrzesla no ale trzeba mu przyznac), Tony Iommi, Tom Morello, Steve Lukather!!!, Piotr Luczyk... ufff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones