PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7596}
7,1 6 518
ocen
7,1 10 1 6518
6,7 6
ocen krytyków
Matador
powrót do forum filmu Matador

Takiego Almodovara nie znałem, a moim zdaniem warto, choć niektóre rzeczy w ogóle mi się nie podobały i były kompletnie nietrafione, jak choćby to nagłe jasnowidztwo Banderasa, no ja nie wiem kto pozwolił żeby to znalazło się w tym filmie. Ciekawy kryminał ot co może wyjść Almodovarowi :) zaskoczyła mnie w ogóle fabuła tego filmu, to chyba nie powinien być ten reżyser... Szczerze ten eksperyment Almodovarowi mógł wyjść lepiej i dobrze, że już więcej filmów w podobnej konwencji nie robił, ale zobaczyć trzeba bo to ciekawa odmiana tego reżysera

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

Też tak sądzę- muzyka piękna. Wiesz może, co to były za utwory?

ocenił(a) film na 9
Charlie_M_

a propos jasnowidztwa tak jak powiedziała Carmen Maura w filmie, nie wszystkie rzeczy można wytłumaczyć, i to jest jedna z tych rzeczy. czy kompletnie nietrafione, to oczywiście tylko Twoja opinia, z którą się zresztą zupełnie nie zgadzam :) muzyka była rzeczywiście genialna, razem z "Porozmawiaj z nią" to dwa filmy Almodovara z najlepszą muzyką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones