PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712633}

Ołtarz

Altar
4,7 1 232
oceny
4,7 10 1 1232
Ołtarz
powrót do forum filmu Ołtarz

Nie zgadzam się !

ocenił(a) film na 6

Zasiadłam do oglądania filmu sugerując się złymi opiniami innych.. Spodziewałam się nudy,ale zamiast tego obejrzałam całkiem niezły horror. Oczywiście-wyraźna jest tu inspiracja innymi filmami,ale nie wieje nudą,a każdy szczegół ma znaczenie! Polecam film tym którzy nie lubią latających flaków i litrów lejącej się posoki.

iza198444

nudy jak i akcji szybkiego tempa jest mało jak na horror wiadomo żeby straszyło jest jak na lekarstwo , nie jest to tragedia Ale nie jest to dobry film ocena do 10 to 5...

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

Ja dałam 6 ,bo mi się akurat umiarkowanie podobał. Ale wiadomo że z opinią jest jak z d..pa - każdy ma własną. ;)

iza198444

Hahaha no i pytanie czy ta opinia jest dobra czy nie dobra bo wiadomo różne to z d.. bywa raz się całuje a raz nie hehe
A wiesz może co się stało ze stroną filiser tragedia nie można tam wejść w ogóle nie ma tej strony...

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

To też prawda :) słyszałam..coś dziwnego się z nią stało.

iza198444

naprawde extra strona filmow od wyboru do koloru i seriali..i z reklamami nie było tak zle.... nawet nie ma info ze zamknieta..byl kiedys tez kinomaniak i zostały wspomnienia heh

ocenił(a) film na 6
xxxfilmen

Szkoda... :(

ocenił(a) film na 4
iza198444

Najwiekszy problem tego filmu jest taki, że jest bardzo wtórny, a twórcy odkrywają wszystkie karty bardzo szybko. Już po 15minutach potrafimy przewidzieć większość filmu, bo to historia klepana już tyle razy, że każdy ją zna. W połowie zastanawiałem się tylko czy na koniec wymyślili jakiś twist. No i wymyślili, taki nawet sympatyczny i trochę straszny ale jest to ostatnia scena filmu. Myślę, że po 15minutach mogłem przewinąć sobie i obejrzeć ostatnie 5minut i nie straciłbym zupełnie nic ciekawego.
Nie jest jakiś rażąco zły ale jeśli to wszystko już było, to trudno się nie nudzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones