Alexa PenaVega

Alexa Ellesse Vega

7,1
3 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexa PenaVega

Dlaczego w Machete Kills ona gra jakąś KillJoy? Przecież Maczeta jest spin-offem Małych Agentów. W obydwu produkcjach Maczeta to ta sama postać, a w Małych Agentach Maczeta grał jej wójka :P

Stachu7

dołączam do pytania

nokiae65

Poważnie? "Maczeta" jest spin-offem "Małych agentów"? Kto was tak okłamał? "Maczeta" ma swoją genezę w fake trailerze przed "Planet terror", który z kolei był hołdem dla kina grindhouse. Zwiastun się spodobał, film powstał. W żadnym momencie "Maczeta" nie przywołuje "Spy kinds" po pierwsze, to nie jest film dla dzieci. To, że bohater nazywa się tak samo, nie znaczy, że to ta sama osoba. Poza tym, gdybyście bardzo chcieli szukać powiązań, to dlaczego Jessica Alba i Antonio Banderas nie grają tych samych postaci?

Maczeta to bohater Rodrigueza, który pojawił się już w Desperado jako Danny Trejo w skórzanej kamizelce, rzucający nożami.

Wow... no zaskoczyliście mnie.

Fiyo

To nie jest do końca kłamstwo, pokręcone to to jest. Bohater 'Machete' nazywa się przecież Machete Cortez- nazwisko ze 'Spy kids'. Rodriguez chyba powiązał trailer z 'Grindhouse' z serią 'Spy kids'. A propos o ile pamiętam fake trailer był w 'Death proof', a nie w 'Planet terror'.

Może 'Machete' to nie spin-off, ale obie serie są nieco przemieszane. Pozdrawiam.

michal.2907

Ktoś kiedyś napisał artykuł o Maczecie u Rodrigueza i jego podwójnej naturze (reżysera, ale bohatera też). Kiedy Rodriguez robi filmy dla dzieci (a ma takich niemało) Maczeta jest pomocnym wujkiem, na którego można liczyć w opałach. Kiedy są to filmy dla dorosłych krew leje się strumieniami, a pocieszny wujaszek się w tańcu niepie***li.

Co do zwiastuna, w Stanach DeathProof i Planet Terror były pokazywane na jednym pokazie, a między nimi wyświetlane były fałszywe zwiastuny, w tym między innymi "Maczeta".

Fiyo

Co do tego ostatniego zgoda. Zapomniałem, że wyświetlanie 'Grindhose'a' było równie porąbane, jak same filmy i wersje się różniły.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BamboszeMojejBabci

Nikogo nie prowokowałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BamboszeMojejBabci

Właśnie chciałem ci przytoczyć definicję "wójka" z Google. Ale Google mnie poprawiło. Naprawdę byłem przekonany, że wujek się pisze przez "ó". Nie wiem czemu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BamboszeMojejBabci

cool story bro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones