Alexa PenaVega

Alexa Ellesse Vega

7,1
3 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexa PenaVega

jest brzydka, nie umie grac, a do tego w Pidzamie party zagrała okropnie, bo tak w ogole jest to strasznie dzeiwcinny film. polecam go pustym dziewynkom w wieku przedszkolnym. ehh..

Drazetka

Proponuję zignorować tę żałosną prowokację. <za krótki>

Drazetka

Przecież to forum jest o niej, nie o filmie, więc tu go nie potępiaj. Widziałam ją oczywiście, kiedyś tam w 'Małych Agentach', niedawno w 'Repo! The Genetic Opera'. Wg mnie wypadła tam nieźle. Nie jestem jej fanką, bo prawdziwych ról to ona jeszcze nie miała, ale jeśli odetnie się od 'nastolatkowych' ról, to ma szansę na potraktowanie jej poważnie, a tym samym na mniejszą ilośc tak głupkowatych postów jak Twój. Pozdrawiam

Drazetka

Pragnę zauważyć, że to polskie forum, irytująca jest ta wielka fala języka angielskiego zalewająca człowieka w najmniej spodziewanym momencie. Pisanie polskich znaków również byłoby miłym ułatwieniem w czytaniu.
Rzeczony film rzeczywiście, nie był zbyt ambitną produkcją, ale nie zgodziłabym się z opinią, że zagrała okropnie. Do Meryl Streep może i nie można jej przyrównać, ale moim zdaniem jest całkiem dobrą aktorką, gra naturalnie.
Co do młodych dziewczynek: czasem mam wrażenie, że moja czteroletnia kuzynka jest bardziej błyskotliwa i bystra od niektórych użytkowników tego portalu, którzy na siłę chcą się wypiąć i zbuntować, żeby pokazać, jacy to oni nie są 'słita$ni'.

Miremel

tutaj przesadziłąś
nawet jeżeli napisałaś, zę do meryl streep nie można jej porównać, bo nie można, to po co piszesz tu o Meryl Streep! Ta kobieta jest świetną aktorką, ma za sobą mnóstwo nominacji do Oscara, więc ten komentarz nie był na miejscu.
ale rozumiem co chciałaś przez to powiedzieć
:-)
pozdrawiam i zapraszam do mnie na profil :-) ;);D:D

użytkownik usunięty
Drazetka

hm, napisałabym to, co kolega niżej, ale jeśli wkroczysz miedzy wrony, musisz krakać .... etc. więc napiszę tylko:


"LOL"

Drazetka

Zal .pl

Drazetka

a i jeszcze jedno jesli to ty na avatarze to wspolczuje rodzinie

drazetko !!!!!!!! hahaaha

Drazetka

hahahahaha lol

odezwala sie pieknosc i aktorka godna oscara


KotkaMroku

Według mnie, Alexa Vega jest naprawdę świetną aktorką. Widziałam ją jak na razie tylko w filmie "Odd Girl Out", film może nie był z najwyższej półki (choć ja osobiście mam do tego typu filmów słabość), ale wbrew pozorom miała do odegrania naprawdę trudną rolę. Spisała się. A poza tym ten, kto uważa, że jest brzydka, powinien pójść do okulisty. Ona jest bardzo ładna.

Serra

KotkaMroku miala na mysli autorke tej pieknej wypowiedzi .

Drazetka

"w Pidzamie party zagrała okropnie, bo tak w ogole jest to strasznie dzeiwcinny film"
Ciekawe spostrzeżenie.

Drazetka

Jeśli to ty na fotce awatarowej to wiedz, że najpiękniej też nie jesteś. A do tego głupia.

ewa_87_2

ludzie ogarnijcie, że zostało to napisane 3 lata temu. omg sama nie pamiętam o co mi chodziło. wiem jedno, że film mi się kompletnie nie podobał, oglądałam z miną obrzydzenia oraz ironicznym śmiechem, ale dobrnęłam do końca ; d

a ty ewa_87_2 mogłabyś nie kopiowac komentarzy ; o coś już zostało napisane, więc nie potrzebujemy kseraaaaa
"zal.pl"

Drazetka

mnie tam tylko zastanawia, dlaczego ona wygląda tak staro. w sumie jest w wieku prokreacyjnym, a z twarzy wygląda jakby miała spokojnie z dyszkę więcej. trochę szkoda, lubiłam ją.

JaMajka69

Też mnie to zastanowiło, aż sprawdziłam ile ma lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones